İşletmenizin farkını belirgin hale getirmek için alyapıdan başlayın

Yapısal kablolama ve bilişim sistemleri olmak üzere altyapının çeşitli alanlarında dünyanın en iyi ürünlerini uçtan uca çözümlere dönüştüren müşteri ihtiyaçlarına; en güvenli, en hızlı ve en verimli yanıtı vermek için deneyimli ve yetkin kadrosuyla çalışıyor. en küçük işletmeden en büyük kurumsal yapıya kadar her ölçekte, uluslararası standartlara tam uyumlu altyapılar tasarlayabilen sürecin tamamında üst düzey danışmanlık hizmetiyle yanınızda.

Yapısal kablolama

Yapısal kablolama ile data, telefon, güvenlik,  sistemlerine ait kablolama alt yapısı tek bir çatı altında toplanarak, entegre ve esnek bir çalışma ortamı oluşturulur. Kablolar, data prizi, data plug, patch panel, kabinet gibi pasif ekipmanlar ile oluşturulan altyapı, sağlıklı bir network, telefon, haberleşme ve güvenlik sisteminin temel unsurunu oluşturmaktadır. Kurulan bu altyapı, çok uzun yıllar şirket ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Telefon Santral Sistemleri

Her ölçekteki işletmenin görüntülü ve sesli iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, yazılım ve donanım tabanlı telefon santralları. İhtiyaç ve kurumunuzun büyüklüğüne göre uygun ürünleri bulabilirsiniz.

Telefon santral teknolojilerinde, uçtan uca çözümler.

Panasonic santral özümleri.

 

 

Akıllı Hepsi Bir Arada Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Kamerası, Alarm, Yangın Sistemleri, Accsess Kontrol Geçiş Teknolojileri entegre sistemler. Her lokasyona uygun güvenlik sistemi teknik ekibimiz tarafın belirlenir uygun ürünler seçilir. güvenlik sistemleri bize daha huzurlu, emniyetli ve stressiz bir hayat sunar. Elektronik güvenlik sistemleri gözetim, erişim kontrolü, alarm veya izinsiz giriş kontrolü gibi güvenlik işlemlerini, şebeke elektriğinden güç kullanarak ya da batarya üzerinden yedekleyerek gerçekleştiren sistemler.

 

 

Network Ağ Sistemleri

Kurumların başarılı olabilmelerini sağlayacak üretkenlik ve iletişim yeteneklerini sağlayan bilgisayar ağları artık en önemli unsurlar haline geldi. Büyüyen işletmeler, kurumlar ve servis sağlayıcılar için ses, görüntü, veri aktarımı ve depolamayı tek, uçtan uca akıllı bir ağ üzerinde birleştiren ölçeklenebilir ağlar kurabilmek önem taşımaktadır. Tüm iletişimin tek bir altyapı üzerinden yapılması maliyetlerin azalması, üretkenliğin ve verimliliğin artması, ayrı ağ kullanımının getirdiği karmaşanın ortadan kalkması ve ölçeklenebilirlik gibi çeşitli avantajlar sunar. Bilgisayar ağlarının en önemli bileşenlerinden birisi olan anahtarlar (Switches), ağ üzerindeki bileşenleri birbirine bağlamak, verilerin varış noktalarına ulaşabilmeleri için yol göstermek, düşük ve yüksek yoğunluklu verilerin kolayca aktarılması için kullanılır. Anahtarlar sundukları ileri çoklu hizmetler ve uygulamalar sayesinde birden fazla ağa ihtiyaç duyulmasını ortadan kaldırır ve maliyetleri azaltır.