Siber Tehditlerden Önde Olun.

Yapay Zeka Güdümlü Güvenlik İşlemleri

Fortinet Security Operations Solutions, geleneksel ve gelişmiş tehditleri önlemek, tespit etmek ve bunlara yanıt vermek için gelişmiş tehdit istihbaratı ve teknolojileri sunar. Ayrıca uyum konusunda da yardımcı olurlar ve genel güvenlik bilincini artırmaya yardımcı olabilirler. FortiGuard Labs tarafından sunulan ve kuruluşu, kullanıcıları ve verileri korumak için dağıtılan bu tehdit istihbaratı, bağımsız testlerde sürekli olarak yüksek etkinlik gösterir.     

Tehdit Önleme

Siber Tehditleri Önleyin

Gelişmiş güvenlik tehditleri artıyor ve birleşik bir güvenlik altyapısı olmadan önlenmesi zorlaşıyor. Tehditleri gerçek zamanlı olarak tespit etmek ve önlemek için sıraya göre dağıtılan bu güvenlik hizmetlerini dağıtın. 

Yükseltilmiş güvenlik

Fortinet çözümleri, tehdit ortamına ayak uydurmak için kurulmuş ve ortaya çıkan güvenlik hizmetlerini uygulayarak kuruluşların güvenlik duruşunun yükseltilmesine yardımcı olabilir.

Güvenliği Birleştirin

Mevcut ağa, e-postaya ve diğer platformlara yeni güvenlik hizmetleri eklemek güvenlik işlemlerini kolaylaştırır. Aynı zamanda, nokta ürün siloları arasındaki boşlukları kapatarak, yanlış yapılandırma riskini azaltarak güvenlik duruşunu iyileştirebilir.

Gelişmiş Tehdit Algılama

Gelişmiş Tehdit Algılama

Gelişmiş tehditlerle mücadele etmek için daha akıllı makine öğrenimi tabanlı güvenlik kilidini açın. En son teknolojiler ağı sofistike saldırılara ve içeriden öğrenen riskine karşı inceler.

Gelişmiş Kötü Amaçlı Yazılım

Son derece etkili, kaçırma dirençli, sandbox analizi tüm form faktörlerinde mevcuttur. Tüm saldırı vektörlerinde gelişmiş kötü amaçlı yazılımları tespit etmek için dinamik zeka paylaşımı ile tüm saldırı yüzeyine entegre edilmiştir. 

İçeriden Risk

Kötü niyetli ve hatta iyi niyetli içeriden gelenler ciddi bir risk oluşturur. İçeriden riskleri azaltmak için bulut tabanlı makine öğrenimi ile son kullanıcı izleme ve yanıtından yararlanın.