UYGULAMALAR

AXHub, konutlar ve küçük ticari uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır; mağazalar, küçük fabrikalar ve depolar ve ofisler gibi uygulamalarda kullanılır ve evlerde güvenlik ve huzur sağlar.

TAMAMEN YAPILANDIRILABİLİR
 AXHub, Hik-Connect akıllı cihaz uygulaması ve iVMS aracılığıyla çoklu yapılandırma yöntemleri, tam kontrol ve kurulum sağlayan küçük, kompakt ve gizli bir paneldir.

Entegrasyon AXHub’ın merkezinde yer alır ve saldırı ve videoyu daha önce hiç olmadığı gibi birleştirmek için Cloud teknolojisini kullanır.

Kullanıcılara veya bir CMS’ye e-posta, akıllı cihaz ve masaüstü uygulamaları aracılığıyla video göndererek, bir etkinleştirme durumunda eylemin çok daha hızlı ve daha güvenilir bir şekilde yapılabileceğini doğrulamak için Full-HD canlı akışlara geçebilirler. Sistem, dahili ve harici dedektörler, kontaklar, anahtarlıklar, can güvenliği sensörleri ve çok daha fazlasını içeren geniş bir yelpazeden 32’ye kadar kablosuz girişi destekler.

Hik-Connect uyumluluğu ayrıca sistemin her yerden tam kontrolüne izin verir; kullanıcıların uzaktan devreye almasını, silahsızlandırılmasını ve izlemesini, ayrıca geçmişi kontrol etmesini ve herhangi bir olay için anında bildirim almasını sağlar.

Hikvision AX-Serisine yeni eklenen yepyeni kablosuz alarm sistemi, güvenlik ve videoyu tek platformda birbirine bağlayarak konut ve küçük ticari uygulamalara hitap ediyor.

Tek platformda video ve saldırı sistemi

Hikvision’un farklı alarm sistemlerini, video doğrulama ile birleştirdiği yeni merkezi alarm sistemi AXHub, kullanıcıların 32 cihazı kablosuz olarak yönetebilmesine izin veriyor. Hik-Connect akıllı cihaz uygulaması ve iVMS ile çoklu konfigürasyon sunan ve video doğrulama sağlayan ( IVaaS), akıllı alarm sistemi, küçük ve kompakt bir panel tasarımıyla geliyor. AXHub alarm ve video entegrasyonunu sağlamak için bulut teknolojisini kullanıyor.

AXHub piyasadaki video doğrulama sunan rakiplerine kıyasla daha ayrıntılı ve net görüntüler sunarken, alarm öncesinde 5 ve alarm sonrasında 2 saniye olmak üzere 7 saniyelik bir klip oluşturuyor. Hik-Connect uyumluluğu sistemin her yerden tam kontrolüne izin veriyor ve kullanıcıların uzaktan yönetme, izleme, geçmişi kontrol etme ve herhangi bir olayın anlık bildirimlerini almalarını sağlama gibi önemli işlevler sunuyor. Cihaz, dahili ve harici dedektörleri, kontakları, keyfobları ( proximity anahtarlık) ve güvenlik sensörleri olmak üzere, geniş bir aralıktaki cihazlar arasından 32 adede kadar kablosuz bağlantıyı destekliyor.

AXHub ayrıca, ilk kurulumu hızlandırmak için bir teknik olan 3EasyFit’i kullanıyor. Sesli bir kılavuz olan 3EasyFit yapılandırma ve işletim için tüm kurulum sürecini hızlı ve verimli hale getirerek, kullanıcıyı sistemdeki herhangi bir olayla ilgili olarak uyarıyor.

AXHub daha basit ve daha uygun maliyetli bir kurulum için yerleşik iletişim modülleri ve konektörlerle LAN, Wi-Fi, GPRS ve 3G / 4G bağlantıları da sunuyor ve alarm mesajlarını göndermek için aynı anda birden fazla cihazla iletişim kurabiliyor.